پو وب

برگزاری نخستین تمرین سرخ‌ها در سال جدید

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۱:۰۱:۲۳
برگزاری نخستین تمرین سرخ‌ها در سال جدید
22 مارس 2018 ... نخستین جلسه تمرینی تیم فوتبال پرسپولیس در سال ۹۷ صبح امروز در غیاب ملی پوشان این تیم و بشار رسن و شایان مصلح برگزار شد. به گزارش خبرگزاری مهر، با تصمیم کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس و پس از سه روز تعطیلی به دلیل ایام نوروز، از ساعت ۱۰ امروز پنجشنبه تمرینات این تیم از سر گرفته شد.
22 مارس 2018 ... طرفداری- سرخپوشان اولین جلسه تمرینی در سال جدید را از ساعت 10:05 دقیقه امروز پنجشنبه دوم فروردین ماه 1397 در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کردند.به گزارش خبرگزاری فارس، نخستین مرحله تمرین امروز پس از صحبت‌های برانکو با مارکو به مدت 20 دقیقه آغاز و طی آن بازیکنان در سالن بدنسازی، بدن‌ها را گرم کردند.
20 مارس 2018 ... به گزارش 'ورزش سه' و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، ساعت 18 بعدازظهر به وقت محلی و تنها 45 دقیقه پس از تحویل سال جدید، بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی به زمین تمرینی ورزشگاه المپیک تونس رفتند تا نخستین تمرین خود را در سال جدید برای کسب آمادگی هر چه بهتر به منظور حضور در جام جهانی برگزار ...
22 مارس 2018 ... تیم فوتبال پرسپولیس اولین تمرین خود در سال ۱۳۹۷ را در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کرد. غیبت ملی پوشان در نخستین تمرین سرخ پوشان در سال ۹۷ به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ و به نقل از باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان اولین جلسه تمرینی در سال جدید را از ساعت ۱۰:۰۵ دقیقه امروز پنجشنبه دوم ...
21 مارس 2018 ... ملی پوشان کشورمان که در تونس حضور دارند نخستین تمرین خود در سال جدید را برگزار کردند. تنها ۴۵ دقیقه پس از تحویل سال جدید، بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی به زمین تمرینی ورزشگاه المپیک تونس رفتند تا.
22 مارس 2018 ... نخستین جلسه تمرینی تیم فوتبال پرسپولیس در سال 97 صبح امروز در غیاب ملی پوشان این تیم و بشار رسن و شایان مصلح برگØ.
در آن سال مسابقات فوتبال کشوری در ایران برگزار نگردید، و پرسپولیس که در جام باشگاه‌های تهران ۱۳۵۱ با تیم آماتورهایش شرکت کرده‌بود، در میان ۱۶ تیم در جای یازدهم قرار گرفت. .... عادل فردوسی‌پور در مجله ورلدساکر در این باره می‌نویسد: «نخستین پرسشی که هواداران فوتبال در ایران از یکدیگر می‌پرسند این است که قرمز هستی یا آبی؟
پو وب

نامحدود جایزه بگیر،امتحانش مجانیه