پو وب

جایگزین هایی برای بوتاکس صورت

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۱:۰۱:۲۱
جایگزین هایی برای بوتاکس صورت
دانشمندان اعلام کردند که موفق به تولید یک قرص گیاهی شده اند که می تواندچین و چروک های صورت را تا 10 درصد کاهش دهد. بوتاکس. یک جایگزین جدید برای بوتاکس. قرص گیاهی که به تازگی توسط دانشمندان تولید شده با کلاژن سازی در بدن برای از پیشگیری از چین و چروک های زیر چشم موثر است و موجب می شود که پوست جوان بماند.
زیبایی و بهداشت پوست و مو دانشمندان اعلام کردند که موفق به تولید یک قرص گیاهی شده اند که می تواند چین و چروک های صورت را تا 10 درصد کاهش.
30 مه 2017 ... برای داشتن ظاهری جوان‌تر ممکن است بوتاکس بهترین راه‌حل نباشد. تصمیم راجع به جراحی، از هر نوعش که باشد، باید با دقت و بدون هیچ عجله‌ای گرفته شود. خبر خوب این است که جایگزین‌های فراوانی وجود دارند که شما را از بوتاکس بی‌نیاز می‌کنند...
بوتاکس صورت و طرز تهیه ماسک صورت برای رفع چین و چروک و بوتاکس طبیعی صورت و بهترین روش بوتاکس پوست صورت و ماسک گیاهی و طب سنتی بوتاکس صورت در نمناک.
یامونا یک مربی بدنسازی است که پس از به شهرت رسیدن متوجه شد که چین و چروک هایی در صورتش در حال بوجود آمدن هستند، او از انجام بوتاکس خودداری کرد و تصمیم گرفت تا خود به ... این بوتاکس طبیعی صورت به عنوان جایگزین بوتاکس ، عضلات صورت را با پروتئین ها می پوشاند تا از افتادگی پوست اطراف عضله ها جلوگیری نماید.
27 مارس 2013 ... پروتاکس اسمی خیلی شبیه به بوتاکس دارد، که البته دلیل خوبی برایش هست. پروتاکس همان تاثیر بوتاکس را دارد، با این تفاوت که به صورت ژلی روی پوستتان اعمال می شود. چند هفته طول می کشد تا پیشرفت پوستتان به چشم بیاید. ولی وقتی که تاثیرش معلوم شد ماندگاری خیلی بیشتری از بوتاکس هم خواهد داشت!
19 فوریه 2018 ... در این صورت این مطلب را از دست ندهید به‌خصوص اگر عزم جزمی برای استفاده از بوتاکس دارید این ویکی پدیای مختصر و مفید را که توسط کلینیک سیب سرخ ... در تزریق ژل ها استفاده از ژل های جدید قابل جذب هیالورونیک اسید تاکید می شود زیرا اگر توسط پزشک باتجربه و متبحر تزریق شود، عارضه هایی مانند گلوله ...
پو وب

نامحدود جایزه بگیر،امتحانش مجانیه