پو وب

رو گردونه کلیک کن ، جایزه بگیر

فیلم | رهبرانقلاب: جوانان به اندازه فوتبال روی کالای داخلی تعصب ...

21 مارس 2018 ... چند رسانه‌ای > فیلم - رهبر انقلاب امروز در سخنرانی خود در حرم مطهر امام رضا(ع) با تاکید بر ضرورت حمایت از تولید داخلی فرمودند: جوان‌های ما تعصب دارند به فوتبال. یکی قرمز، یکی آبی، حتی طرفدار تیم رئال است... اگر این تعصب را نسبت به تولید داخلی تعصب داشته باشند، بسیاری از مشکلات ما حل خواهد شد.

فیلم | رهبر انقلاب: جوانان به اندازه فوتبال روی کالای داخلی تعصب ...

21 مارس 2018 ... فیلم | رهبر انقلاب: جوانان به اندازه فوتبال روی کالای داخلی تعصب داشته باشند. رهبر انقلاب امروز در سخنرانی خود در حرم مطهر امام رضا (ع) با تاکید بر ضرورت حمایت از تولید داخلی فرمودند: جوان‌های ما تعصب دارند به فوتبال. یکی قرمز، یکی آبی، حتی طرفدار تیم رئال است … اگر این تعصب را نسبت به تولید داخلی ...
21 مارس 2018 ... مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند/ اعتماد به نسخه بیگانگان خطایی بزرگ است .... ایشان تأکید کردند: همه باید بر اقتصاد ملی و مصرف جنس داخلی تعصب داشته باشند و اگر جوانان همان‌قدر که در فوتبال و طرفداری از آبی و قرمز یا برخی باشگاه‌های خارجی تعصب دارند، بر اقتصاد داخلی و استفاده از ...

فیلم | رهبر انقلاب: جوانان به اندازه فوتبال روی کالای داخلی تعصب ...

21 مارس 2018 ... رهبر انقلاب امروز در سخنرانی خود در حرم مطهر امام رضا(ع) با تاکید بر ضرورت حمایت از تولید داخلی فرمودند: جوان های ما تعصب دارند به فوتبال. یکی قرمز، یکی آبی، حتی طرفدار تیم رئال است... اگر این تعصب را نسبت به تولید داخلی تعصب داشته باشند، بسیاری از مشکلات ما حل خواهد شد.
21 مارس 2018 ... رهبر انقلاب در حرم رضوی: جوان‌ها اگر همان‌قدر که به تیم رئال و فلان تیم فوتبال تعصب دارند، نسبت به تولید داخلی تعصب داشته باشند، بسیاری از مشکلات ما حل خواهد شد.

برای مشاهده از کامل ترین منبع اینجا کلیک کنید

منبع: پو وب

مطالب مرتبط
Joe Doe The Example Company 604-555-1234

joe.doe () example.com